معرفی بهترین فونت های فارسی طراحی لوگو Logo Design

معرفی بهترین فونت های فارسی طراحی لوگو

معرفی بهترین فونت های فارسی طراحی لوگو در این پست در خدمت شما هستیم با معرفی جذاب ترین فونت های رایگان و پریمیوم برای طراحی لوگو که مطمئنا همه طراحان مبتدی تا حرفه ای به آن نیاز دارند با این فونت ها می توانید روند و فرایند طراحی لوگو خود را سرعت ببخشید و یک خروجی حرفه ای برای مشتریان خود دریافت کنید با دیاکوگرافیک همراه باشید.

 

معرفی بهترین فونت های فارسی طراحی لوگو

در این پست مجموعه ای از فونت های رایگان و پریمیوم اختصاصی سایت دیاکوگرافیک را برای شما همراهان عزیز سایت معرفی میکنیم که در صورت حمایت شما عزیزان سری دوم پست های معرفی فونت های فارسی نیز گذاشته می شود همچنین می توانید از مطالب اینستاگرام دیاکوگرافیک نیز استفاده کنید.

 

فونت کلاهک

1-فونت فارسی کلاهک

فونت کلاهک یک فونت فارسی اختصاصی می باشد که با محوریت طراحی لوگو تایپ و استفاده در تایپوگرافی های برجسته و بولد توسط تیم دیاکوگرافیک طراحی شده است این فونت یک گزینه عالی برای استفاده در لوگوتایپ های ساده و حرفه ای می باشد که می توانید از سایت ما دریافت کنید.

دانلود فونت فارسی کلاهک

فونت فارسی کاووس

2-فونت فارسی کاووس

فونت تایپوگرافی فارسی کاووس دومین فونت فارسی برای طراحی لوگو و لوگوتایپ است که در این پست برای شما معرفی میکنیم این فونت زیبا می تواند یک جلوه خیلی ویژه و جذاب به لوگو تایپ های شما بدهد این فونت در سایت دیاکوگرافیک به صورت PSD و TTF برای کاربران ارائه شده است فرمت پی اس دی و لایه باز نیز به این جهت که کار شما را در طراحی لوگوتایپ در فتوشاپ راحت تر کند.

دانلود فونت فارسی کاووس

فونت دیما برف

3-فونت فارسی دیما برف

فونت دیما برف یک فونت رایگان می باشد که توسط سایت دیما و فونت ایرانی ارائه شده است و مناسب استفاده در طراحی لوگوهای نوشتاری (لوگوتایپ) و طراحی پوستر می باشد این فونت را می توانید از سایت دیاکوگرافیک به صورت کاملا رایگان دانلود و استفاده کنید.

دانلود فونت فارسی دیما برف

فونت فارسی کاوشگر

4-فونت فارسی کاوشگر

فونت کاوشگر یک تایپ فیس فوق حرفه ای دیگر از سایت دیاکوگرافیک می باشد که این تایپ فیس نیز یک گزینه خیلی عالی برای طراحی لوگو تایپ های حرفه ای فارسی می باشد که به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ما ارائه شده و فقط می توانید از همین سایت دانلود کنید.تا بحال لوگوتایپ های فارسی زیادی با این فونت طراحی شده است!

دانلود فونت فارسی کاوشگر

فونت فارسی پیشگان

5-فونت فارسی پیشگان

اگر قبلا با سایت دیاکوگرافیک آشنا بودید مطمئنا اسم فونت پیشگان به گوش شما خورده باشد این فونت زیبا که رضایت کاربران زیادی را جلب کرده است مناسب طراحی لوگوتایپ های فارسی می باشد و با این هدف نیز طراحی شد که بتواند در طراحی لوگو های فارسی به کار گرفته شود این فونت توسط دیاکوگرافیک طراحی شده است و از این سایت می توانید دانلود کنید.

دانلود فونت فارسی پیشگان

6-فونت فارسی برزین

فونت برزین آخرین فونت این لیست می باشد فونت برزین بر پایه فونت فارسی شتاب طراحی شده است که از محصولات سایت دیاکوگرافیک می باشد فونت برزین ساختار منظم و دقیق و حالت ایتالیکی دارد که جلوه جذابی به لوگوتایپ های فارسی شما خواهد داد حتما از این فونت فارسی استفاده کنید!

دانلود فونت فارسی برزین

 

در این لیست فونت هایی از محصولات سایت دیاکوگرافیک را معرفی کردیم که احتمالا بسیاری از کاربران با انها اشنایی نداشتند لطفا جهت حمایت از ما این پست را با دوستان طراح و گرافیست خود به اشتراک بگذارید تا ما را در ادامه فرایند طراحی تایپ فیس های فارسی حمایت کنید…

نظرتون رو در مورد این پست برای ما در بخش دیدگاه ها حتما ارسال کنید منتظریم…

و میتونید برای دریافت فایل های رایگان و… از دیاکوگرافیک در کانال @DiakoGraphic عضو باشید

8
امتیاز :
معرفی بهترین فونت های فارسی طراحی لوگو Logo Design
5 از 1 رای
دیاکوگرافیک دیاکو گرافیک از فروردین ماه سال 99 در محور خدمات طراحی گرافیک و فایل ها و آموزش های گرافیکی شروع به فعالیت نمود. دیاکوگرافیک همچنین شامل یک بخش فروشگاه فایل می باشد که می توانید فایل های مورد نیاز خود را خریداری نمایید امید است با حمایت شما در این عرصه بهترین باشیم!
همراه ما باشید در کانال،دیاکو گرافیک عضویت در کانال تلگرام

دیدگاه خود را ارسال نمایید