رفع ارور رایج Could not complete در فتوشاپ تمامی نسخه ها

رفع ارور رایج Could not complete در فتوشاپ موضوعی است که در این مقاله در دیاکوگرافیک به آن می پردازیم ارور های فتوشاپ که بزرگترین کابوس گرافیست ها محسوب می شود و اگر در وسط طراحی ها آن هم بدون سیو کردن پروژه ظاهر شود تا مرز شکستن سیستم و لپ تاپ خود پیش می روند! ولی شما را به آرامش دعوت میکنیم تا راه حل این ارور را برای شما آموزش دهیم!

رفع ارور رایج Could not complete در فتوشاپ

حال راه حل این مشکل را در ادامه برای شما آورده ایم

تغییر فرمت عکس به PNG

یکی از روش های بر طرف نمودن مشکل ارور Could not complete در فتوشاپ در فوتوشاپ تغییر نوع فرم فایل به فرمت PNG می باشد. که با تبدیل فرمت ممکن است ارور بر طرف شود.

برای رفع مشکل خطای رفع خطای Could not complete عکس را با برنامه paint ویندوز باز نمایید و با فرمت جدید jpg سیو نمایید سپس عکس را با فوتوشاپ باز نمایید و بررسی نمایید که مشکل رفع شده است یا خیر.

تغییر در ریجستری ویندوز

از طریق سرچ ویندوز و یا پنجره RUN (دکمه های Win + R) عبارت regedit را تایپ و سرچ نمایید.

سپس از صفحه Registry Editor باز شده مسیر زیر را دنبال نمایید.

Computer\HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Photoshop\120.0

بر روی صفحه سفید کلیک راست نموده و New را انتخاب نمایید از منوی باز شده،گزینه ی DWORD Value (متناسب با 64 یا 32 بیتی بودن سیستم) را انتخاب نمایید.

نام فایلی که جدید اضافه شد را به عبارت ovemedePhysicalMemoryMB تغییر دهید .سپس بر روی آن دوبار کلیک نمایید از منو گزینه Modify را انتخاب نموده، ابتدا بخش Base را بر روی Decimal قرار داده ،سپس در فیلد Value data 16000 را تایپ نماییدو OK را بزنید. مجدداً بررسی نمایید.

حذف و نصب مجدد برنامه فوتوشاپ

در مرحله آخر اگر تمامی روش ها را امتحان نمودید ولی نتیجه ای حاصل نشد، پیشنهاد می شود برنامه را از طریق کنترل پنل ویندوز حذف نموده و آخرین بروزرسانی موجود برنامه فوتوشاپ را دانلود نموده و بر سیستم خود نصب نمایید سپس بررسی نموده خطا رفع شده است یا خیر.

29
امتیاز :
رفع ارور رایج Could not complete در فتوشاپ تمامی نسخه ها
5 از 1 رای
دیاکوگرافیک دیاکو گرافیک از فروردین ماه سال 99 در محور خدمات طراحی گرافیک و فایل ها و آموزش های گرافیکی شروع به فعالیت نمود. دیاکوگرافیک همچنین شامل یک بخش فروشگاه فایل می باشد که می توانید فایل های مورد نیاز خود را خریداری نمایید امید است با حمایت شما در این عرصه بهترین باشیم!
همراه ما باشید در کانال،دیاکو گرافیک عضویت در کانال تلگرام

دیدگاه خود را ارسال نمایید