دانلود رایگان موکاپ استوری اینستاگرام Instagram Story Mockup

دانلود رایگان موکاپ استوری اینستاگرام

دانلود رایگان موکاپ استوری اینستاگرام: موکاپی که در این پست برای شما آماده کرده ایم در سایت های خارجی به صورت پریمیوم می باشد که در دیاکو گرافیک این موکاپ کاربردی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده ایم. در ادامه می توانید این موکاپ را به صورت مستقیم از دیاکو گرافیک دانلود کنید.

 

دانلود رایگان موکاپ استوری اینستاگرام

موکاپ ها معمولا برای نمایش طرح های آماده طراحان یا شبیه سازی محیط دیگر به کار می روند و با چند کلیک می توان طرح مورد نظر را با زمینه موکاپ مچ کرد و آنرا به نمایش گذاشت در این موکاپ 4 حالت در داخل یک فایل PSD برای شما قرار داده ایم.

 

آموزش استفاده از موکاپ در فتوشاپ

1.فایل Mockup که با پسوند PSD یا Tiff است را وارد فتوشاپ کنید.
2. اسمارت آبجکت را پیدا می کنیم لایه های اسمارت آبجکت مانند لایه های معمولی در فتوشاپ نیست و گوشه پایین این لایه ها شکل یک کاغذ تا خورده است.

3.حال باید بتوانیم به محتویات این لایه دسترسی پیدا کنیم و تصویر خود را به جای محتویات داخل لایه قرار دهیم.

روش های دسترسی به لایه اسمارت
1.روی لایه اسمارت آبجکت کلیک راست کنید و گزینه Contents  Edit  را انتخاب کنید.
2.روی تصویر شاخص (همان لایه اسمارت آبجکت) دو بار کلیک کنید.

یک سند جدید برای شما باز می شود وهمان لایه اسمارت آبجکت است که میتوانید همه محتویات سند را حذف کنید و محتویات خود را درون آن قرار بدهید.
بعد از انجام تغییرات در سند حتما باید آن سند ذخیره شود پس از منوی Edit   گزینه save  را انتخاب کنید یا از کلید میانبر ctrl+s استفاده کنید.
امیدوارم این مقاله برای شما کاربردی و استفاده کافی را از آن را برده باشید.

12
امتیاز :
بدون رای!
جعبه دانلود
دیاکوگرافیک دیاکو گرافیک از فروردین ماه سال 99 در محور خدمات طراحی گرافیک و فایل ها و آموزش های گرافیکی شروع به فعالیت نمود. دیاکوگرافیک همچنین شامل یک بخش فروشگاه فایل می باشد که می توانید فایل های مورد نیاز خود را خریداری نمایید امید است با حمایت شما در این عرصه بهترین باشیم!
همراه ما باشید در کانال،دیاکو گرافیک عضویت در کانال تلگرام

دیدگاه خود را ارسال نمایید