معرفی فونت دستنویس فارسی لیلا از رضا بختیاری فرد

معرفی فونت دستنویس فارسی لیلا

فونت فوق العاده ای که در این پست برای کاربران دیاکوگرافیک معرفی میکنیم فونت حرفه ای لیلا در سه وزن می باشد که به جرئت می توان گفت بهترین فونت دستنویس فارسی می باشد که توسط آقای رضا بختیاری فرد طراحی شده است فونت لیلا به صورت انحصاری فقط از نرم افزار مریم سافت قابل تایپ می باشد که در ادامه پیشنمایش این فونت به همراه لینک خريد آنرا برای شما ارائه میدهیم.

معرفی فونت دستنویس فارسی لیلا از رضا بختیاری فرد

توضیحات طراح فونت در مورد فونت لیلا: خانواده‌ی قلم (فونت) لیلا بر پایه‌ی دست‌خط خواهرم طراحی شده و تلاش بر این بوده تا با بررسی و الگوبرداری از جزوه‌ها و نوشته‌های وی، حرکت سریع دست، تغییرات ضخامت خط و حرکت‌های خودکار بازنمایی شده تا نوشته مصنوعی به‌نظر نرسد.

هم‌چنین امکان استفاده از مرکبات و جای‌گزین‌های متنوع باعث جلوگیری از تکرار زیاد فرم‌ها می‌شود و حس بداهگی نوشتن را القا می‌کند. طراحی لیلا سال ۱۳۸۷ آغاز شد و وزن Regular آن در سال ۱۳۹۳ پایان یافت، لیلای Light و Bold در سال ۹۵ طراحی و اجرا شد.

به استناد بند ۵ ماده ۲ قانون حمایت حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان، خانواده‌ی قلم لیلا در تاریخ ۱۱ مهر ۱۳۹۵ به ثبت رسید.لطفا برای حمایت از طراح این فونت،قلم لیلا را فقط از سایت مریم سافت و توسط نرم افزار مریم سافت یعنی قلم برتر استفاده کنید.

لینک خريد فونت فارسی لیلا از سايت مريم سافت

برای حمایت از طراح فونت و رعایت حقوق طراحان لطفا نسخه اصلی این فونت رو از سایت مریم سافت و آقای رضا بختیاری فرد خریداری نمایید روند طراحی فونت یک پروسه طولانی مدت و پرزحمت و دردسری هست و اینکار درست نیست که ما زحمت طراح فونت رو با چند هزار تومان ارزان خریدن فونت هدر بدیم…

 

پیشنمایش فونت دستنویس فارسی لیلا

معرفی فونت دستنویس فارسی لیلا

اگه میخواید بازم از اینجور پست های معرفی فونت های فارسی وانگلیسی بزاریم بخش کامنت ها بهمون بگید!

توی کانال تلگرام ما هم عضو بشید @DiakoGraphic منتظرتونیم…

47
امتیاز :
معرفی فونت دستنویس فارسی لیلا از رضا بختیاری فرد
5 از 5 رای
دیاکوگرافیک دیاکو گرافیک از فروردین ماه سال 99 در محور خدمات طراحی گرافیک و فایل ها و آموزش های گرافیکی شروع به فعالیت نمود. دیاکوگرافیک همچنین شامل یک بخش فروشگاه فایل می باشد که می توانید فایل های مورد نیاز خود را خریداری نمایید امید است با حمایت شما در این عرصه بهترین باشیم!
همراه ما باشید در کانال،دیاکو گرافیک عضویت در کانال تلگرام

دیدگاه خود را ارسال نمایید

  1. zahra
    18:32 مورخه 11 دسامبر 20

    واقعا فونت لیلا بی نظیرترینه بین فونت های دستنویس هر طراحی باید داشته باشه اینو